Country koza 2019

Tak přátelé, rok se z rokem sešel a je tu další pokračování našeho festiválku. Letos již po čtrnácté se potkáme na Country koze, a co nás tedy čeká. Začneme v jednu hodinu skupinou NAPLECH, hned po ní se představí vítěz Country kůzlete teplická formace HURRICANE a následovat bude první z hvězd všemi milovaný RANGERS BAND, dále LUŽICKÁ TRÁVA s krásným bluegrassem BUNCH OF FOLKS s akustickým folkem a potom další hvězda hradecká skupina NADORAZ. Na závěr jedno překvapení a to kapela SLAPDASH. Dohrávat bude improvizované seskupení MK BAND S.O.F. a úplně nakonec přijede i PEPA ŠTROSS. No už zbývá jen kdy, kde, v kolik a hlavně za kolik. Takže 8. ČERVNA OD 13 HODIN NA KOLIBĚ SATANKA V KLÁŠTERCI NAD OHŘÍ. NO A VSTUP JAKO KAŽDÝ ROK JE ZA PADE. Jo a mimo jiné přijede i Franta Šabach se svým whisky kolotočem. Tak přijďte bude to dobrý. :-)

Jirka

Plakát 2019 web

Country kůzle 2019

První a jediné letošní Country kůzle (bohužel jsme nenašli letos více volných termínů) opanovala teplická skupina Hurricane, která svedla boj na ostří nože s Blondýnou. Nakonec zvítězila o prsa, nikoliv Blondýny, ale frontmena Hurricanu Radima. Takže se na ně můžeme těšit na Country koze. Blundýnu jsme ukecávali též, ale bohužel již má hraní jinde a nestihla by se přesunout. Jinak se v skvělém světle předvedli slupinu Pocestní, Sešlost, Kvinta a Alšovka 85. Počasí vyšlo, lidí jak much, pivo Budvar 33 skvělé, no Frantu Šabacha s whisky kolotočem jsme vypili do dna. Co víc si přát. Ještě jednou dík všem co pomáhali a tě co přišli.

Jirka

Obnovení webových stránek

Přátelé, jistě jste si všimli, že webové stránky Country kozy byly několik týdnů nedostupné. Bohužel došlo k napadení stránek ze strany hackerů, přes starou verzi redakční systému Joomla. Teď jsou tedy stránky zpět v provozu s upravenou grafikou, a tak vám můžeme opět přinášet aktuální informace o našem festivalu Country koza. Díky tedy za pochopení.

 

Admin

Login Form

Copyright © 2011, ALPHA MOTORS. All Rights Reserved.