Country koza 2018

Tak už je to tu zas. Letošní ročník festivalu Country koza bude opět ve znamení výjimečných umělců. Viz program níže. Mimo jiné přijede excelentní bluegrasová skupina Modrotisk z Ústí nad Labem (doufám že i s Ondrou Rumlem, finalistou Superstar) dále pak jedinečná západočeská kapela Trio P.E.S. tentokrát s překvapením v podobě druhé zpěvačky v komponovaném pásmu Trio + liVary, podotýkám moc dobré. Z Prahy se přiřítí se svoji nezapomenutelnou hudbou a výrazem kapela Zhecu, mimo jiné i vítěz jednoho z minulých Kůzlat, a večer legendární Rangers Band (netřeba představovat) a celý večer uzavře ústecké Kliďánko. Mimoto ještě samozřejmě vítězové Kůzlat a nemohou chybět místní legendy Naplech a Nosáči. Takže doufám že vás přijde minimálně stejně jako v loni, Franta se svým whisky kolotočem už se také nemůže dočkat, a že vytvoříme všem vystupujícím skvělou atmosféru, jak je mimochodem o nás, a hlavně o Vás již známo široko daleko. Vstup i přes všechny problémy zůstává ještě pro letošek stále na padesátikoruně. Tak se uvidíme.

Program Country koza 2018

13:00 13:45 Naplech
14:00 14:30 Kůzle 1
14:45 15:15 Kůzle 2
15:30 16:15 Z hecu
16:30 17:30 Modrotisk
17:45 18:45 Trio P.E.S + liVary
19:00 19:45 Nosáči
20:15 21:15 Rangers Band
21:45 23:00 Kliďánko

Country kůzlata 2018

Po roce se opět vrací festival Country koza a jak již je dobrým zvykem, i letos mu budou předcházet dvě soutěžní odpoledne s názvem Country kůzle. První Kůzle se uskuteční 12. května na kolibě Satance od 17. hodin a druhé tamtéž ve stejném čase o týden později, tj. 19. května. Pokud se budete někdo chtít ještě přihlásit, není problém až do 11. května. Jinak doufám, že ostatní nehrající a nevystupující přijdou v zástupech podpořit hrající a vystupující, aby jim nebylo smutno, a měli pořádnou trému pře spoustou diváků. Jinak Country koza je letos v plánu na 9. června.

Jirka Bauer

Country koza 2017

Tak přátelé, dvanáctý ročník festivalu klášterecká Country koza se blíží. Budeme se na Vás těšit v polovině června, a to přesně 17. 6. od 13 hodin. Na programu budou - Naplech, Flender a spol., Muzika Občas, Cop, Trio P.E.S., Pavlína Jíšová a Bababend a nakonec Kliďánko. Ještě pochopitelně přibude vítěz druhého Kůzlete - 3.6. od 17 hodin.Tak koukejte všichni přijít, protože vstu za necelé dvě pivka (50,-) se opravdu vyplatí. Vezměte si sebou žízeň a dobrou náladu, mozky můžeme nechat doma. Pro shrnutí klášterecká Country koza 2017 - v sobotu 17. června od 13 hodin, v areálu koliby Satanky v Klášterci nad Ohří.

První Country kůzle 2017

Přátelé, rok se s rokem sešel a je tu květen. V květnu jak zasvěcení ví, se rodí další Country kůzle. Tentokrát se v sobotu 13. května představí - David Alfik Dewetter, Zdenek Barták s Milanem Kramarovičem, špičková kapela Flender a spol., Jan Hanzík Mašek, naši kamarádi ze skupiny DRC a nakonec i Ježíšek. Tak se na vás všechny těšíme od pěti hodin. Vstupné jako vždy dobrovolné a celý večer zakončí vaše milá skupina NAPLECH. Tak se stavte a vyberte si interpreta na KOZU 2017.

Country kůzle 2017

Přátelé, 

 

jako každý rok stejně tak letos vyhlašujeme v rámci hudebního festivalu Country koza soutěz amatérských skupin a jednotlivců s názvem Country kůzle. Jelikož bohužel letos byly trošku problémy s termíny, vyhlašujeme až teď. Takže termíny jsou následující 13. května 1. Kůzle a 3. června 2. Kůzle. Obě soutěžní odpoledne a večery proběhnou jako vždy v areálu restaurace Koliba Satanka v Klášterci nad Ohří od 17 hodin. Pódium, ozvučení i občerstvení bude pochopitelně zajištěno. Přihlášky zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V přihlášce prosím uveďte jméno interpreta nebo skupiny, styl a místo odkud  přijedete. Těšíme se na Vás. 

 

Jirka Bauer

Country koza 2016

 

Skoro ani není co moc dodávat. Další ročník, letos již 11 je zde. Obsazení je opravdu hvězdné a kvalitní a jak doufám i počasí se letos snad pochlapí a nedopadne to jako v loni, i když nakonec to dopadlo skvěle. Vstupné se nám ani letos nemění, stále za dvě piva a prvních čtyřicet návštěvníků dostane malý dárek. Tak koukejte přijít v čas, dohlédnu si na Vás z pódia. Přijede Franta Šabach z Ústí nad Labem se svým již legendárním whisky kolotočem a bude se grilovat, péct a hlavně pít. Tak neváhejte a 11. června na SATANKU a všichni. Jo a otazníček doplníme po sobotním Kůzleti, tak si přijďte vybrat :-).

 

Jirka Bauer 

Druhé Country kůzle 28. května

Čas Kozy se blíží, proto nastává chvíle, kdy uzavíráme nominace na posledních několik volných míst. Z prvního Kůzlete postoupilo zcela po právu duo Zdeněk Barták a Milan Kramarovič a divokou kartu nakonec dostal i Pavel Kohn. No a co se týká druhého kola tak to proběhne v sobotu 28. května jako již tradičně od pěti na Satance. Tentokrát se vám představí - Karel Malcovský - Chomutov, Malý Henry - Praha, Kvinta - Litvínov, Výměna 73 - Odeř, Trepka - Nejdek, Hurricane - Teplice. Jako hosté vystoupí klášterecká skupina Crissy.

Jirka Bauer

Login Form

Copyright © 2011, ALPHA MOTORS. All Rights Reserved.