Country koza poosmé

Pravidelní návštěvníci vědí co a čekají jen na termín. Tak tedy: 8. června. Přehlídka famózních i talentovaných, zkušených i začínajících folk, country a bluegrassových kapel vypukne v inkriminovanou sobotu už v hodinu před polednem, aby se všechno stihlo odehrát a odtancovat. (Když se budete stydět, zastoupí vás kadaňští Drawer Dancers).

Tak tedy víme co a víme kdy, teď ještě kdo. V programu vystoupí vítězové dvou soutěžních přehlídek Country kůzle (proběhnou 18. a 25. května na pažitu před restaurací Satanka v Klášterci), z místních Muzika občas a Naplech, poté Lokálka se svými fantastickými parodiemi, z loňska známý výborný Bodlák, populární ústecké Country rodeo, legendární Poutníci, klasický bluegrass v podání 4band, tradiční hosté minulých ročníků Blueground a večer zakončí Rangers Band se známými hity z dob, kdy museli být Plavci…

Za 110,- v předprodeji a 140,- na místě uvidíte a uslyšíte v letním kině v Klášterci opravdovou špičku muziky, která přitahuje stále více posluchačů. Zařaďte se mezi ně, vzkazuje vám pořadatel – Umělecká agentura Koza ve spolupráci s MěÚ Klášterec a zámkem. Kromě bohatého doprovodného programu a výtečného občerstvení vás čeká i krásné počasí, protože, jak každý v Klášterci ví, na Koze prostě neprší.

Takovýto krásný článek napsal nejlepší ukulelista z Olšové ulice a z kapely Naplech - Bronislav Krhánek. Tímto mu patří náš dík. 

 

Login Form

Copyright © 2011, ALPHA MOTORS. All Rights Reserved.