Country kůzle 2015

Přátelé,
jako již tradičně vyhlašujeme v rámci festivalu klášterecká Country koza hudební soutěž pro skupiny a jednotlivce Country kůzle. Pokud máte zájem porovnat svoje umění s ostatními, nebo víte o někom kdo by měl zájem, můžete se přihlásit na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termíny jsou 23 a 30. května 2015 v Klášterci nad Ohří venku před restaurací Koliba Satanka. Samozřejmostí je dobré pití a jídlo, krásné prostředí a bezvadná atmosféra. Pro vzdálenější účinkující je možnost ubytování.


Podmínky:


Všechny soutěžící skupiny zahrají 3 - 5 skladeb dle vlastního výběru sami si je uvedou. Hodnotit budou diváci a pořadatelé klášterecké Country kozy. Pořadatelé mají samozřejmě možnost vybrat kteréhokoli soutěžícího a udělit mu divokou kartu. Vítězové jednotlivých kol a divoké karty pak dostanou možnost vystoupit na letos jubilejním 10. ročníku festivalu Country koza, případně na jiných akcí pořádaných agenturou KOZA (country bály, vánoční Satanka, čarodějnice atd.)


Jak se přihlásit:


Stačí zaslat přihlášku na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihláška by měla obsahovat - Název skupiny/jednotlivce, kontakt, termín, naznačení stylu (například country, bluegrass, folk, atd.) a technické požadavky na ozvučení (počet zpěvů, počet linek, specifické nástroje atd.) Případné dotazy rád zodpovím na telefonním čísle 723 132 620.


Termíny:


Letošní termíny jsou 23. a 30. května 2015 vždy od 17 hodin v Klášterci nad Ohří před Kolibou Satankou. Termín letošního ročníku Country kozy je 13.6.2015 tamtéž, nicméně již od 13 hodin.

Login Form

Copyright © 2011, ALPHA MOTORS. All Rights Reserved.